מאמרים

מד טמפרטורהבתעשיות רבות בישראל הצורך במדידות יזומות של טמפרטורה, לחץ במכונות וחומרים מסויימים הוא הכרחי לתפעול נכון של העסק. מד טמפרטורה משמש לתעשיית החקלאות ומעבדות רפואיות ומספק נתונים מדוייקים על-פי טווחי זמנים מוגדרים מראש. את הנתונים הנשמרים במד הטמפרטורה, ניתן להעביר למחשב ולהשתמש בבדיקות הללו לצרכים של בית העסק על מנת לייעל את דרך העבודה בשטח החקלאי או במעבדה.

מד כספית אוויר מים לתעשייה הכימית

בתעשיות הכימיות ישראל, יש צורך בבדיקות יזומות של כספית באוויר ובמים על מנת לשמור על בטיחות העובדים במפעל. מד כספית אוויר מים הוא חיוני ביותר ומאפשר לגלות חריגות במים או באוויר בחללי עבודה בהם נמצאים העובדים של המפעל ברוב שעות היום.

מד לחץ אנלוגי ודיגיטלי

מכשיר נוסף למדידות הוא מד הלחץ. מד לחץ משמש מאות תעשיות בכל רחבי הארץ ומאפשר למדוד לחץ בזמן נתון במכונות, בטורבינות, במנועים, במשאבות, במכשור כימי ובסוגים שונים של ציוד לתעשייה. מד הלחץ הנפוץ ביותר הוא מד הלחץ האנלוגי, אך בשנים האחרונות ניתן לראות שימוש הולך וגובר גם במד הלחץ הדיגיטלי.

הזמנה של מד טמפרטורה ומד בדיקת לחץ למכונות

מעוניינים לבצע הזמנה של מכשור למדידות טמפרטורה, לחץ במכונות או כספית? זה הזמן להתקשר לחברת אמפרוקו בע"מ! חברת אמפרוקו בע"מ היא אחת החברות הותיקות בישראל המייצרת ומייבאת מכשור מדידות לתעשייה. המכשור המתקדם של חברת אמפרוקו בע"מ משמש חברות גדולות, תעשיות כימיות, תעשיות גז, חברות לייצור מזון, חברות תרופות ומפעלים רבים בכל רחבי הארץ. מוצרי החברה נחשבים לאיכותיים ביותר ועוברים בדיקות תקינות ואיכות לפני הגעתם אליכם.

חברת אמפרוקו בע"מ היא חברה מוסמכת מכון התקנים הישראלי ועומדת בתקן ISO9001 באופן שוטף. צוות החברה דואג לפעול על-פי התקנות המחמירות ביותר על מנת לוודא שאתם מקבלים מכשור וציוד איכותי אשר ישמור על בטיחות העובדים בתעשייה שלכם. בין המוצרים השונים של חברת אמפרוקו בע"מ, ניתן למצוא מד לטמפרטורה לתעשייה, מד כספית ומד לבדיקת לחץ למכונות.

מד טמפרטורה של חברת אמפרוקו בע"מ

הצוות המקצועי של חברת אמפרוקו בע"מ, מציע לכם לבצע הזמנה טלפונית של כל הציוד המקצועי למדידות של החברה דרך מספר הטלפון המופיע באתר. צוות החברה ישמח לסייע לכם בבחירת המוצרים החיוניים לתעשייה שלכם!  

No Images