מאמרים

מד מי ביובחומרים רעילים יכולים להופיע במי הביוב ובמי השתיה, על כן מתבצעות בדיקות תכופות המודדות את מי הביוב ומי השתיה לזיהוי חריגות בחומרים מסויימים הנמצאים במים. באמצעות מכשור מתקדם למדידות מים, ניתן לבצע בדיקות מדוייקות ביותר ולאמוד את מצב המים בצורה מקצועית. הבדיקות הללו הן חשובות ביותר ומאפשרות לשמור על בריאות האוכלוסייה הגרה בסמוך לאותם מאגרי מים ותעלות ביוב.

אחד מהמכשירים לבדיקות מים הוא מד מי ביוב. באמצעות מכשיר מדידות למי ביוב ניתן לבדוק את רמת הרעלים הנמצאים במי הביוב ואת הסיכונים הנובעים מכך. באמצעות המכשיר למדידת מי ביוב, ניתן לבדוק חומרים שונים כגון גזים רעילים כמו גז האמוניה הנחשב רעיל ומסוכן לבני אדם.

ערכה לבדיקת מים מקצועית

בדיקות נוספות למים הן בדיקות למי שתיה. באמצעות ערכה לבדיקת מים מחברה מקצועית, ניתן לבדוק את מי השתייה באופן מדוייק ולגלות חריגות בחומרים מסויימים. הערכה לבדיקות המים מאפשרת לגלות חומרים רעילים כגון חומר הארסן (Arsenic) המשמש את תעשיית ההדברה בחקלאות ואת תעשיית ההדברה נגד חרקים. רמות גבוהות של הארסן Arsenic הן מסוכנות ביותר ולכן ישנה חשיבות גדולה לגילוי חריגות של הארסן במי השתיה.

מד מפלס מים מדגם Level Line

מכשור מתקדם נוסף משמש לבדיקות מפלס מים. מד מפלס מים יכול לשמש למדידת גובה המים אך גם למדידת נוזלים שונים בתעשייה. דגם Level Line של מד מפלס למים נחשב לאיכותי ביותר ונמכר דרך החברה הישראלית אמפרוקו בע"מ.

הזמנת מכשור מקצועי לבדיקות מי שתיה ומי ביוב

אם אתם זקוקים למכשור מקצועי למדידות חומרים במי שתייה או מי ביוב, חברת אמפרוקו בע"מ היא הכתובת עבורכם! חברת אמפרוקו בע"מ מייצרת ציוד מתקדם באיכות גבוהה לבדיקות מים המאפשר לבצע בדיקות מדוייקות ביותר ולהעביר את נתוני הבדיקות למחשב. בין המוצרים השונים של חברת אמפרוקו בע"מ, ניתן למצוא מד מי ביוב ומד לבדיקות מים המשמשים את התעשיות השונות בישראל וגופים ציבוריים.

חברת אמפרוקו בע"מ מציעה - מד מי ביוב

ליצירת קשר עם צוות חברת אמפרוקו בע"מ, היכנסו לדף "צרו קשר" באתר ומלאו את פרטי העסק או החברה שלכם. צוות חברת אמפרוקו בע"מ יחזור אליכם בהקדם לביצוע הזמנה של מוצרי החברה לבדיקות מים.  

No Images