מאמרים

מד אור ותאורהמכשור מדידה הוא רלוונטי לתעשיות רבות אך גם לבעלי עסקים עצמאיים כמו צלמי וידאו וסטילס. כאשר מבצעים צילום מקצועי, חשוב לבצע בדיקה של מדידת האור והתאורה הקיימת באיזור הצילום. באמצעות מד אור ותאורה מתקדם, ניתן לבצע את הבדיקה בצורה ידנית, מהירה וקלה. מד האור והתאורה מספק נתונים חיוניים לצלמים עם יכולת מדידה מדוייקת לתאורה היקפית ולפלאשים.

בקרת קירור ומיזוג אוויר למבנים

מכשור מדידה נוסף הרלוונטי למבנים תעשייתיים הוא מכשור לבקרת קירור ומיזוג אוויר. המכשור בעיקרו מבצע מדידה מדוייקת של מהירות האוויר ואת טמפרטורת הסביבה ומספק נתונים על מסך דיגיטלי. המכשור משמש תעשיות שונות ברחבי הארץ עם יכולת קבלת נתונים מדוייקים בזמן אמת.

מד אקוסטיקה במבנים לחברות בדק בית

מכשור מדידה משמש גם כמכשור עזר לגילוי ליקויי בנייה במבנים חדשים. בדיקת בדק בית היא אחת הבדיקות החשובות ביותר למבנים חדשים, אשר יכולה למצוא ליקויים שהקבלן לא מודע אליהם או לא ציין אותם בתום סיום הבנייה. מד אקוסטיקה במבנים הוא המכשיר היעיל ביותר עבור אנשי מקצוע המבצעים עבודות בדק בית והוא נוח ביותר לתפעול.

איך מזמינים מד אור ותאורה, מד אקוסטיקה או מכשור בקרת מיזוג אוויר?

בחיפוש אחר מכשור מדידות מקצועי, תוכלו להגיע לאחת החברות הותיקות בישראל בייצור וייבוא מכשירי מדידה מדוייקים - חברת אמפרוקו בע"מ! חברת אמפרוקו בע"מ פועלת קרוב ל-50 שנה בייצור וייבוא של מגוון מוצרים למדידות ולבטיחות תעשייתית. חלק גדול מהמכשור של חברת אמפרוקו בע"מ נחשב לייחודי בישראל עם טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת דיוק מירבי לכל בדיקת מדידות. 


המוצרים של חברת אמפרוקו בע"מ מאפשרים לכל בעל מקצוע לבצע מדידות רעש, זיהום, מהירות אוויר ומדידות נוספות על מנת לספק ללקוחות שלו שירות מדוייק ברמה הגבוהה ביותר. צוות חברת אמפרוקו בע"מ כולל אנשי מקצוע ומהנדסים מהשורה הראשונה אשר מפתחים מכשור חדשני לטובת תעשיות ובתי עסק על מנת לייעל את עבודתם היום יומית.

חברת אמפרוקו בע"מ מציעה - מד אור ותאורה לתעשייה

להזמנה של מד אור, מד אקוסטיקה ומכשור מתקדם לבקרת מיזוג אוויר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר כבר עכשיו למשרדי חברת אמפרוקו בע"מ ולבצע הזמנה של כל מכשירי המדידה הרלוונטים לכם.
 

No Images