מאמרים

מד CO2הפחמן הדו-חמצני (CO2) הוא תרכובת של חמצן עם חומר יסוד הכי נפוצה בעולם. תעשיות בתחום האנרגיה מפיצות את הפחמן הדו-חמצני כחלק משריפת דלקים מאובנים ופולטות כמויות גדולות של הגז. כאשר פחמן דו-חמצני מצוי בכמות גדולה בחלל סגור, הוא מהווה סכנה מיידית לעובדים. לכן, פותחו מכשירים מתקדמים אשר מבצעים מדידות לכמות הפחמן הדו-חמצני בתוך חללי עבודה של תעשיות. באמצעות מד CO2 ניתן לבצע בדיקות יזומות לכמות הגז המצויה ברגע נתון בכדי לשמור על בטיחות העובדים במפעל או במעבדה.

מד CO2 אינקובטורים עם צג דיגיטלי

שימוש נוסף למד פחמן דו-חמצני הוא מדידות הגז בתוך אינקובטורים. מכיוון שאינקובטור הוא סגור יש צורך בבדיקות איכות האוויר בתוכו. מד CO2 אינקובטורים מזהה חריגות בכמות הפחמן הדו-חמצני המצוי בתוך האינקובטור כאשר מטרת האינקובטור היא ליצור סביבה של טמפרטורה ולחץ בתנאים אידיאליים.

מד N2O ניטרוס לבתי חולים ומרפאות שיניים

מדידות נוספות המתבצעות בתחום הרפואי הן מדידות לגז N2O (גז הצחוק) המשמש לצרכים רפואיים בבתי חולים ובמרפאות שיניים. גז הצחוק הוא חמצן דו-חנקני ומשמש לצורך הרדמה כללית בחדרי ניתוח ולהרגעה למטופלים במרפאות שיניים. כאשר שואפים את החמצן הדו-חנקני בכמות גדולה מדי הוא יכול ליצור נזק מוחי ואף להביא למצב של מוות. לכן, הצורך במדידת כמות ה-N2O היא חיונית ומצילת חיים. באמצעות מד N2O ניטרוס ניתן לבצע את פעולת המדידה ולהשתמש בגז N20 באופן מבוקר.

מה המחיר למד CO2 ולמד N2O?

אם אתם מעוניינים לקנות מכשור מקצועי ומתקדם למדידות הגזים CO2 ו-N2O, מומלץ לכם לפנות לחברת אמפרוקו בע"מ! חברת אמפרוקו בע"מ פועלת כבר מעל ל-4 עשורים רצופים בתחום הייצור של מכשירי מדידות גזים. החברה מייצרת ומייבאת מכשור מתקדם למדידות גזים מסוג CO2 ו-N2O עבור בתי חולים, מרפאות שיניים, מעבדות ומפעלים בכל רחבי הארץ. צוות החברה כולל מהנדסי מערכות עם ידע רב בפיתוח אמצעי מדידה מתקדמים.

מד CO2 מקצועי של חברת אמפרוקו בע"מ

חברת אמפרוקו בע"מ מזמינה אתכם ליצור קשר עם צוות החברה דרך טופס הרישום באתר ולקבל מענה מיידי ומקצועי, עם הצעת מחיר משתלמת על-פי כמות המוצרים הנדרשים לתעשייה שלכם.  

No Images