מאמרים

מונה חלקיקיםבכדי לשמור על העובדים שלכם במפעל, במעבדה ובכל בית עסק המשתמש בחומרים העלולים להזיק לבריאות העובדים, יש לבצע בדיקות יזומות לזיהום אוויר, קרינה, אבק וכל חומר העלול להיפלט בזמן העבודה. אחד מהכלים המתקדמים ביותר לזיהוי פליטה מסוכנת הוא מונה חלקיקים. חלקיקי האבק במפעלים ובתעשיות מסויימות יכול להיות מסוכן לנשימה לאורך זמן, לכן כאשר יש פליטה של אבק באיזור בו העובדים נמצאים חשוב לבדוק את כמות החלקיקים הנמצאים באוויר בזמן נתון. בדרך זו ניתן לזהות תקלות כגון דליפות במערכת הסינון וחסימה ביציאת האוויר המזוהם מהמפעל.

כלי מדידה נייד לניטור חלקיקים

את בדיקת החלקיקים הנמצאים באוויר ניתן לבצע ידנית באמצעות כלי מדידה נייד לניטור חלקיקים. המכשיר לניטור חלקיקי אבק פועל על סוללה נטענת לשימוש פנימי במבנים תעשייתיים.

מונה קרינה מסוגים שונים וציוד מיגון

בישראל ישנן מאות מעבדות הנפלטות בהן בקרינה מסוגים שונים לצורך פעולת ייצור, מחקר ופיתוח מוצרים. בכל חדר כזה במעבדה, מתבצעות בדיקות של קרינה שוטפות על מנת לוודא כי אין חריגה בתקנות הקרינה המומלצות. עובדי המעבדות מוגנים עם בגדי מגן מפני קרינה בכדי שיוכלו לעבוד בתפעול המעבדה ופיתוח המוצרים בצורה בטוחה ויעילה. בדיקות יזומות לקרינה יכולות להתבצע על-ידי מונה קרינה מקצועי בכל סדר גודל של שטח.

מחולל מימן H2 לשמירה על בטיחות העובדים

תעשיות המחזיקות במכשור אנליטי ונזקקות לשימוש בגז מימן, משתמשות ברובן במחולל מימן H2 החוסך את עלויות אחזקת המימן ואת הסיכונים הכרוכים באחזקה שוטפת של גז מימן. מחולל המימן אינו אוגר מימן במיכלים והוא מוגן באופן מקצועי מפני דליפות.

מה המחירים של מחוללי מימן, מונה לקרינה ומונה לחלקיקים?

אם התעשייה שלכם נדרשת לעבוד עם מונה חלקיקים, מחוללי מימן או מונים לקרינה, אתם במקום הנכון! חברת אמפרוקו בע"מ מספקת לכם מכשור מקצועי ואיכותי על-פי התקנים המחמירים ביותר, לשימוש בתעשייה שלכם על מנת לשמור על בריאות העובדים שלכם בעת העבודה. אם אתם רוצים לדעת מה המחירים של כל מכשיר, אתם מוזמנים לפנות כבר עכשיו לצוות חברת אמפרוקו בע"מ ולקבל הצעת מחיר לכל מוצר הרלוונטי אליכם.


מונה חלקיקים של חברת אמפרוקו בע"מ

המכשור המקצועי של חברת אמפרוקו בע"מ כגון מונה לחלקיקים, מחלולי מימן ומונה לקרינה, עובר בדיקות איכות ותקינות על מנת לוודא כי אתם מקבלים את המוצר באיכות הגבוהה ביותר.  

No Images