מאמרים

מד זרימה גז נוזלעבודת מדידות מקצועית מתבצעת על-ידי מומחים שזו ההתמחות שלהם. אך למעשה, ללא מכשור מתאים לבדיקות לא ניתן לבצע את הבדיקה במלואה וכך למעשה כל איש מקצוע המבצע עבודת מדידות ובדיקות, זקוק למכשור מתאים ומדוייק. אחד המכשירים הנפוצים לבדיקות ומדידות הוא מד זרימה גז נוזל. מד הזרימה לגז משמש בעיקר תעשיות דלק ושמנים להתריאה על זרימת גז נמוכה מדי או זרימת גז גבוהה מדי. בנוסף, מד זרימת הגז מספק התראה של טמפרטורה מוגדרת מראש אשר מבחינת המפעל יכולה להיות קריטית במידה
וטמפרטורת הגז שהגדירו היא גבוהה מדי או נמוכה.

מד חשמל סטטי דיגיטלי למדידת לחות וטמפרטורה

מד נוסף המשמש תעשיות בישראל למגוון שימושים הוא מד חשמל סטטי. היום, מדי החשמל הסטטי המתקדמים הם דיגיטליים ומאפשרים דיוק מירבי בכל בדיקה. מד למדידת חשמל סטטי יכול לשמש בין היתר למדידה של לחות וטמפרטורה על-ידי בדיקת התנגדות פני השטח. מכשיר המד לחשמל סטטי מגיע עם חיבור למחשב להעברת הנתונים ופועל על סוללות בצורה נוחה לשימוש לשעות רבות של בדיקות מדידה.

מד עומס חום למכשור תעשייתי

מלבד מד לבדיקת חשמל סטטי, גם מד עומס חום הוא שימושי ביותר. מד לבדיקת עומס חום משמש לשמירה על מכשור תעשייתי הפועל באופן רציף. מד עומס החום מסייע לשמור על ציוד תעשייתי מפני חשיפה למים, לכלכוך ושמן. בנוסף, מד עומס החום עוזר בתזמון העבודה והמנוחה של המכונות על-פי מדדים מדוייקים ובכך שומר על ציוד תעשייתי יקר ערך לחברות ותעשיות רבות בישראל.

איפה ניתן להזמין מכשור מקצועי למדידות עומס חום וזרימת גז?

את המכשור המקצועי ביותר למדידות עומס חום, זרימת גז וחשמל סטטי, מומלץ להזמין רק מחברת אמפרוקו בע"מ הנחשבת לאחת החברות הותיקות בתחום. חברת אמפרוקו בע"מ מוסמכת על-ידי מת"י (מכון התקנים הישראלי) בתו תקן ISO9001 ומספקת ציוד מדידות מקצועי לחברות, ארגונים ומפעלים בכל רחבי הארץ.

מד זרימה גז נוזל של חברת אמפרוקו בע"מ

חברת אמפרוקו בע"מ מזמינה אתכם להיכנס לקטלוג המקצועי באתר החברה ולבחור מד זרימה גז נוזל, או כל מכשיר מדידה אחר הרלוונטי לתחום התעשייה שלכם. לאחר שמצאתם את המוצר המתאים, אתם מוזמנים ליצור קשר ישירות עם משרדי החברה על מנת לקבל הצעת מחיר משתלמת במיוחד!  

No Images