מאמרים

אנלייזר לתעשיית מזון

 

חברת אמפרוקו בע"מ הוקמה באפריל 1975 על ידי מר בריאן לוי, מהנדס מערכות, בעל ניסיון רב בתחום הבקרה והמכשור. בתחילה, החברה שיווקה מיכשור לבטיחות תעשייתית ובהמשך כלל גם ציוד גיהות תעשייתית וניטור סביבתי. קבוצת אמפרוקו נמצאת במבנה חדש ומרווח באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות היקפיים ומלאים, תוך הקפדה על איכות מוצרינו, על שרות יעיל למען שביעות רצון מלאה של לקוחותינו, על עמידה בלוחות זמנים וכמובן על חסכון כספי.

 

אמפרוקו בע"מ משווקת ציוד ניטור סביבתי, ציוד ניטור תהליכים לתעשיית המזון, לחקלאות, למכוני מחקר, מעבדות ועוד, תוך ייצוג מבחר יצרנים מובילים מארצות הברית, אירופה ויפן. בין מבחר הציוד והמכשור ישנם אנלייזר לתעשיית מזון, מכשיר בקרת אריזות מזון וכן מד מי שתייה. כמו כן, באמפרוקו בע"מ ניתן למצוא כלים להגנה מקרינה רדיואקטיבית, ציוד וכלים להיגיינה בטיחותית וסביבתית, מכשור ניטור גזים רפואיים, אנלייזרים לגז ולנוזל לתהליכים, מערכות התראה ומכשירים ניידים לגזים רעילים ונפיצים, כלים להגנה מקרינה רדיואקטיבית, מכשור לאנליזת רמות רעש ורעידות, ציוד לבדיקת איכות מים שכולל מד מי שתייה, מוניטורים ובקרים לטמפרטורה, מוניטורים ובקרים ללחות, מחוללי מימן וחנקן, מכשור למדידת פליטות מארובות, מערכות לבקרת אטמוספירה, מערכות לגילוי דליפת גזים, אבק וחלקיקים, ציוד וכלים למדידות מטאורולוגיות, מערכות טיהור אוטומטיות, ציוד כיול ועוד.

 

אנלייזר לתעשיית מזון הוא כלי יישומי, נחוץ ופרקטי שיש בו מגוון שימושים בתעשיית המזון. אנלייזר לתעשיית מזון מפגיש בין הטכנולוגיה לבין המזון, כאשר בישראל תעשיית המזון משגשגת והשימוש בציוד ומכשור כגון מכשיר בקרת אריזות מזון וכן אנלייזר לתעשיית מזון, נחוצים ביותר. אנשים אשר עוסקים בטכנולוגיית מזון, ביעוץ ובקרה של המזון, בפיתוח ובייצור, ימצאו בחברת אמפרוקו בע"מ את כל מה שנחוץ להם על מנת לפתח ולייצר בצורה נאותה את סוגי המזון השונים. תעשיית טכנולוגיית מזון של ימינו יודעת ליישם עקרונות מדעיים והנדסיים, לעשות שימוש חכם בטכנולוגיות ייצור שונות, בקרת איכות ואריזה. בנוסף ישנו תחום מחקר ופיתוח אשר עוסק במזונות חדשים ועושה שימוש בציוד מכשור וכלים טכנולוגיים מתקדמים, תוך הקפדה על תקנים ותקנות של בטיחות ותברואה לייצור מזון. באמפרוקו בע"מ ניתן למצוא את כל הציוד, המכשור והכלים הדרושים לשימוש של תעשיית המזון.

No Images