מאמרים

חיישן גלאי רעש

חברת אמפרוקו בע"מ משווקת חיישן גלאי רעש, מד חשיפה לרעש וכן מד חשיפה לרעש. חיישן גלאי רעש הוא חיישן בעל יכולת ניטור מתקדמת ויכולת דיוק גבוהה. בשנים האחרונות חל שינוי מאוד גדול בתחום הטכנולוגיה והחלקים הזעירים אשר נמצאים בתוך מכשור כגון חיישן גלאי רעש, מד חשיפה לרעש, מד חשיפה לרעש, ציוד וכלים נוספים, הפכו להיות בעלי יכולות ניטור מדויקות ביותר ומתקדמות מאוד. באופן הזה, כיום, מכשירים קטנים יחסית יכולים להחליף מערכות גדולות, מסורבות ויקרות שהיו בשימוש פעם.

 

חברת אמפרוקו בע"מ הוקמה באפריל 1975 על ידי מר בריאן לוי, מהנדס מערכות, בעל ניסיון רב בתחום הבקרה והמכשור. בתחילה, החברה שיווקה מיכשור לבטיחות תעשייתית ובהמשך כלל גם ציוד גיהות תעשייתית וניטור סביבתי. קבוצת אמפרוקו נמצאת במבנה חדש ומרווח באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות היקפיים ומלאים, תוך הקפדה על איכות מוצרינו, על שרות יעיל למען שביעות רצון מלאה של לקוחותינו, על עמידה בלוחות זמנים וכמובן על מחירים אטרקטיביים.

 

כידוע, רעש בתדר גבוה הוא סכנה בריאותית והוא עלול לגרום לנזק בלתי הפיך ביכולת השמיעה שלנו. עקב כך, יש חשיבות רבה של חיישן גלאי רעש ובהמשך לבחירת אמצעי הגנה מתאים על מנת שיגן על השמיעה. בגלאי רעש משתמשים על מנת לזהות או אופי הרעש, עוצמתו וגם משך החשיפה אליו. ישנו רעש יציב וקבוע, וישנו רעש הנשמע לסירוגין, כמו פעימות. בכל מקרה, חשיפה לרעש חזק למשך זמן ממושך מסוכנת ולכן מומלץ מאוד להתקין מדי רעש וגלאי רעש בכל מקום בו קיים רעש.

 

חברת אמפרוקו בע"מ מתמחה במכירת מכשור ובקרה לתעשיות צבאיות, לתחום החקלאות, לתחום הובלות בקירור, למעבדות ולתעשיות רבות נוספות. בנוסף, אמפרוקו בע"מ מציעה ייעוץ מקצועי ומתן פתרונות מעשיים לתיקון, כיול ובקרה. מדובר בחברה ותיקה עם שנים של נסיון וידע רב, עם קשרים עסקיים רבים בארץ ובעולם, התקשרויות עם יצרנים מובילים בתחום, עם היצע רחב של מכשור מתקדם, עם צוות מקצועי ומיומן אשר מסוגל לתת הכוונה ולהציע פתרונות בהתאם לצורכי הלקוחות. חברת אמפרוקו בע"מ מחזיקה בתעודת הסמכה של תקן ISO9001 מאז שנת 2003, בפועל, החברה מתנהלת על פי תן תקן זה מאז שנת 1998. 

 

No Images