מאמרים

גלאי חמצן O2

 

מעבדות ומקומות עבודה נוספים אשר מתעסקים עם גזים, יכולים להיות מסוכנים ולא בטוחים עבור העובדים, במידה ולא דואגים לבצע פעולות מניעתיות ולהשתמש במכשור אשר מוריד את הסיכונים ומעניק סביבת עבודה בטוחה לכל העובדים. במעבדות עושים שימוש בגזים שונים אשר עלולים לגרום לפיצוץ, ולכן מכשירים כגון גלאי חמצן O2,גלאי דליפת גז וכן גלאי גז נייד, הכרחיים ונחוצים על מנת לשמור על בטחון ובטיחות. ישנם לא מעט גזים נפיצים אשר מומלץ לעשות בהם שימוש נכון ולמנוע דליפה פתאומית.

 

חברת אמפרוקו בע"מ משווקת גלאי חמצן O2,גלאי דליפת גז, גלאי גז נייד מתוצרת איכותית בטיחותית ואמינה. חברת אמפרוקו בע"מ הוקמה באפריל 1975 על ידי מר בריאן לוי, מהנדס מערכות, בעל ניסיון רב בתחום הבקרה והמכשור. בתחילה, החברה שיווקה מיכשור לבטיחות תעשייתית ובהמשך כלל גם ציוד גיהות תעשייתית וניטור סביבתי. קבוצת אמפרוקו נמצאת במבנה חדש ומרווח באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות היקפיים ומלאים, תוך הקפדה על איכות מוצרינו, על שרות יעיל למען שביעות רצון מלאה של לקוחותינו, על עמידה בלוחות זמנים וכמובן על חסכון כספי.

 

גלאי חמצן O2 חשוב במיוחד כאשר קיים בלון חמצן O2 אשר עשוי להעשיר את האווירה בחדר בעודף של חמצן דבר אשר עלול להגדיל את הסיכון לפיצוץ. בגין כל הנאמר לעיל, גלאי חמצן O2 הוא אביזר חובה בכל מקום בו מאוחסנים בלוני חמצן 02. התקנת גלאי כזה היא לא פחות מהכרחית לשמירה על חיי אדם, כך שבעת דליפה, החיישנים של הגלאי יפעילו את מערכת ההתרעה. הגלאים שחברת אמפרוקו בע"מ משווקת, הם מאיכות מעולה ומהווים פתרון יעיל ולא יקר, המתאים למקומות רבים בתעשיה, למעבדות אוניברסיטאיות, למעבדות ניסויים בתעשייה אווירית, תעשיית היי-טק ועוד. עם נסיון של מעל 40 שנה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שבחברת אמפרוקו בע"מ תקבלו כל מה תזדקקו לו בתחום הבקרה והמכשור. באמצעות הגלאים ומערכות של אמפרוקו בע"מ, ניתן למדוד סוגים שונים של גזים, ביניהם חמצן, אמוניה, מימן, חנקן, סוגים שונים של פחמן, סוגי גזים נפיצים ועוד. חברת אמפרוקו בע"מ מעניקה שרות בתחום הרפואה ובתי החולים, תחום מיזוג האויר וחדרי קירור, תעשיה צבאית, מגוון מעבדות, חקלאות ועוד. 

 

No Images