מאמרים

בקר זרימה

בקר זרימה נועד על מנת לבצע שליטה ובקרה על כמות הנוזלים. על מנת להבין איזה סוג של בקר זרימה אתם צריכים, יש לדעת באיזה סוג של הנוזל מדובר, באיזה סוג של צינור מדובר, מה קוטרו ועוביו, מה היא הטמפרטורה ומה הספיקה. בתוך בקר זרימה ישנו חלק שנקרא המתמר. המתמר מורכב על צינור מים או כל נוזל אחר. חשוב להבין כי מתמר אשר מתאים לסוג אחד של נוזל לא בהכרח יתאים לסוג אחר של נוזל, לכן מתמרים שונים יעילים עבור חומרים שונים. לא כל המתמרים באים במגע עם נוזל, חלקם יודעים למדוד את הנוזל לפי עקרון מגנטי או על פי תדרי קול. הטכנולוגיה מאפשר כיום את יכולת השליטה והבקרה על כמויות הנוזלים באמצעות בקר זרימה. המתמר שנמצא בתוך הבקר מודד ומעביר נתונים רציפים של קצב הזרימה. המונה אשר גם הוא נמצא בתוך הבקר, מעביר נתונים לגבי כמויות הנוזלים. בנוסף, ישנם מצופים, מדי כמויות וגששים אשר יחד נותנים תמונה מלאה. חברת אמפרוקו בע"מ משווקת בקרי זרימה, בקר לחץ הפרשי וכן מד ספיקה לתעשיה ולחקלאות.

 

חברת אמפרוקו בע"מ הוקמה באפריל 1975 על ידי מר בריאן לוי, מהנדס מערכות, בעל ניסיון רב בתחום הבקרה והמכשור. בתחילה, החברה שיווקה מיכשור לבטיחות תעשייתית ובהמשך כלל גם ציוד גיהות תעשייתית וניטור סביבתי. קבוצת אמפרוקו נמצאת במבנה חדש ומרווח באזור התעשייה הדרומי של אשקלון. אנו מציעים ללקוחותינו פתרונות היקפיים ומלאים, תוך הקפדה על איכות מוצרינו, על שרות יעיל למען שביעות רצון מלאה של לקוחותינו, על עמידה בלוחות זמנים וכמובן על חסכון כספי.

 

חברת אמפרוקו בע"מ משווקת ציוד ומיכשור לתעשיה, למעבדות, לחקלאות ולמכוני מחקר שונים ומחזיקה בתעודת הסמכה של תקן ISO9001 מאז שנת 2003.

בקר לחץ הפרשי וגם מד ספיקה הם מוצרים פשוטים יחסית להרכבה ולתפעול והם נותנים מענה רחב למגוון תחומים של מדידות ובקרה, ולכן עונים על מגוון צרכים. הם מגיעים בתקנים שונים, ברמות אטימות שונות ומנגנונים נוספים. בקרי הלחץ ומדי ספיקה המשווקים על ידי חברת אמפרוקו בע"מ נחשבים לאיכותיים ואמינים ונותנים מענה למשך שנים רבות. באמפרוקו בע"מ תוכלו למצוא מענה מלא בתחום מכשור ובקרה לכל צורך באשר הוא.

No Images