אוגר נתונים

תוכן עניינים

צריכים לבצע מדידות שונות? זה הרגע להזמין מכשיר לאגירת נתונים!

תעשיות רבות בתחומים שונים כגון תעשיית החקלאות והמזון מבצעים באופן יום יומי ושוטף מדידות של רמות לחות וגזים. ביצוע המדידה יכול להיות חד פעמי או לאורך מספר שעות ובכדי לעקוב אחר כל מדידה אתם צריכים מכשיר הנקרא אוגר נתונים. אוגר הנתונים עושה רישום של כל המדידות שהתבצעו בתהליך הבדיקה שלכם וניתן לזהות את הנתונים באמצעות גרפיקה נוחה וקלה לשימוש.

אוגר נתונים רב פעמי

באמצעות אחסון והצגת נתוני הבדיקות שלכם, תוכלו ליצור דפי נתונים להדפסה או להורדה למחשב שלכם וליצור סביבת עבודה טובה יותר בטווח הארוך. לתהליכי ייצור מוצרי מזון זהו מוצר חיוני היכול לספק נתונים לתהליכי שימור מזון או פיסטור. בנוסף לכך, ניתן ליצור דרכם תהליכי ייצור טובים יותר עבור תרופות ומוצרי קוסמטיקה שונים. אוגרי הנתונים הנפוצים ביותר בתעשיות השונות הם אוגרי הטמפרטורה הנדרשים לכיול כל תקופה. במידה ואתם עומדים בפני פיקוח מתמיד של רגולציה בתהליכי פיתוח וייצור, אתם נדרשים להחזיק באוגרי נתונים על מנת לספק מענה לכל ביקורת ובדיקות פיקוח שוטפים.

התאמת אחסון הנתונים לצרכים שלכם

על מנת שאוגר נתונים יהיה מותאם לצרכים התעשייתיים שלכם, מומלץ לכם לפנות לחברה מקצועית המייצרת ומייבאת לישראל אוגרי נתונים איכותיים ואמינים. דרך האתר תוכלו להזמין את אוגר הנתונים המתאים ביותר למדידת טמפרטורות, ריכוזים של גזים ואף רמות רעש. זהו הפתרון היעיל ביותר לאחסון וניטור של נתונים לטווח הארוך וביצוע פעולות עסקיות ותעשיות מושכלות לאחר תקופות פיתוח וייצור של מוצרים. ידע ואיסוף ידע יעניקו לכם כוח רב בקבלת החלטות לעתיד המוצרים שלכם במטרה להביא לסטנדרט גבוה בכל תהליך ייצור ובדיקות איכות מקדימות בשלבי הפיתוח.

הזמנת אוגר נתונים מקצועי ואמין

להזמנה של אוגר נתונים באיכות גבוהה לכל סוגי המדידות הנדרשות למפעל שלכם, צרו קשר עם חברת אמפרוקו בע”מ המייבאת לישראל מכשור תעשייתי מהמתקדמים ביותר הקיים היום. אוגר הנתונים של החברה יהווה בסיס למגוון רחב של עבודות בתעשייה שלכם ויספק אינדיקציות לתהליכי ייצור שונים. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לבצע הזמנה של המוצר כבר היום עם שירות משלוחים עד למפעל שלכם.

תוכן עניינים

מוצרים

גלאי גז
זיהום אויר ודיגום סביבתי
ציוד מעבדתי
ציוד בקרת מיזוג אויר
הגנה על איכות הסביבה
מכשור רפואי
מכשור דיגום אויר
מכשור בקרה
עוד...

ייצור

גלאי גז סטנדרטים
גלאי גזים מותאמים אישית
מערכות לאווירה מבוקרת
עוד...

נימ

אמצעי הגנה מפני קרינה
מכשור רפואי
פיסיקה גרעינית – מכשור
עוד...

שירות

מחלקת שרות מצוידת כהלכה עם צוות מוסמך וציוד
מאושר לבדיקה/לכיול.
לפתיחת קריאה...

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן