אנלייזר N2O

תוכן עניינים

מה כדאי לדעת לגבי אנלייזר N2O

אנלייזר N2O ניטרוס מודד את גז הצחוק שנעשה בו שימושים רבים בין היתר, שימושים רפואיים, לצרכי טשטוש הליכים מכאיבים במרפאות שינים ובתי חולים, למשל בחדרי הלידה. גז צחוק הוא למעשה תערובת של חמצן נקי עם חמצן דו חנקני וברמה המתאימה הוא נותן תחושה של אופוריה.

לגבי מינונים נכונים

במינונים של גז צחוק חייבים להיות מדויקים והרכב הגז עצמו חייב להיות במידות הנכונות ובהתאם לנהלים על מנת שימלא את משימתו כראוי ולא יזיק למטופלים. חמצן דו חנקני ברמה גבוהה מהמומלץ יכול להביא לנזק מוחי ומוות. מכאן  החשיבות הגדולה של כלי מדידה אמינים N20. אנלייזר N2O מבית אמפרוקו מתאים לשימושים אלו על מנת להבטיח שימוש מבוקר ונכון בגז.

לגבי השימוש בטיפולי שיניים

בשימוש במרפאות שיניים הרופא יכול לבחור מתוך ארבע רמות שונות של שימוש לרגיעה הרמות השונות נבדלות בהתאם למשך הזמן הרצוי ומתחלקות ברמת ריכוז הגז. הרופא למעשה יוצר את התערובת של תחמוצת החנקן והחמצן בהתאם ליחס המבוקש לכל טיפול ופציינט. באמצעות מד הזרימה ומד הלחץ הרופא יכול לעקוב אחר הזרימה התקינה של הגז.

על השימוש בחדרי הלידה

בחדרי הלידה, נעשה גם כן שימוש עם נייטרוס אוקסייד לשם הקלה על היולדת. תערובת הגזים מועברת באמצעות המסכה אל המטופלת ששואפת את גז הצחוק אל ריאותיה. השימוש בגז יעיל ובטוח ליולדת ולצינוק מכיוון שהוא יוצא מהגוף במהירות באמצעות הנשימה.

לגבי סכנות אפשריות 

השימוש הרפואי בגז צחוק להרדמה נועד לשימוש של פרקי זמן קצרים בלבד. שימוש ממושך מסוכן במיוחד מכיוון שחוסר החמצן בתחמוצת החנקן הטהורה, יכול להוביל לאובדן הכרה. ניתן להשתמש בגז למשך פרקי זמן ארוכים רק כאשר מערבבים אותו עם חמצן. גז צחוק בשימוש רפואי מבוקר מכיל לכל הפחות 30% חמצן. היחס המקובל לשימוש בטוח הוא  כ70% חמצן ורק- 30% תחמוצת החנקן.

אנלייזר N2O ניטרוס מקצועי מחברה ותיקיה ומנוסה

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי אנלייזר N2O , כדאי לכם להכיר את חברת אמפרוקו. החברה מתמחה במכשור לתעשייה, ציוד לניטור סביבתי, בקרת תהליכים, ציוד למעבדות, מכוני מחקר וחקלאות ועוד. חברת אמפרוקו מייצגת יצרנים בינלאומיים מוכרים ואיכותיים עבור מגוון מכשירים, בקרים וכלי אנליזה בין היתר, אנלייזר N2O.

תוכן עניינים

מוצרים

גלאי גז
זיהום אויר ודיגום סביבתי
ציוד מעבדתי
ציוד בקרת מיזוג אויר
הגנה על איכות הסביבה
מכשור רפואי
מכשור דיגום אויר
מכשור בקרה
עוד...

ייצור

גלאי גז סטנדרטים
גלאי גזים מותאמים אישית
מערכות לאווירה מבוקרת
עוד...

נימ

אמצעי הגנה מפני קרינה
מכשור רפואי
פיסיקה גרעינית – מכשור
עוד...

שירות

מחלקת שרות מצוידת כהלכה עם צוות מוסמך וציוד
מאושר לבדיקה/לכיול.
לפתיחת קריאה...

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן