כמה עולה גלאי גז

תוכן עניינים

צריכים גלאי גז איכותי לעסק או למפעל? הגעתם למקום הנכון!

אם אתם נדרשים לעמוד בתקנות של הרשות לכבאות אש בכל הנוגע לדליפות גז, אתם צריכים להתקין במבנה שלכם מערכת מקצועית של גלאי גז הכוללת ברז חשמלי ללחץ גבוה. המערכת מספקת מענה לדרישות של מכון התקנים עם חלקים וחומרי גלם העומדים בתקנים בין לאומיים מחמירים במיוחד. אם אתם רוצים לדעת כמה עולה גלאי גז, חשוב לדעת קודם כל איזו מערכת גלאי גז מתאימה למבנה ולעיסוק שלכם, כאשר המערכת נדרשת לזהות דליפת גזים שונים ולנתק את מערכת הגז באופן אוטומטי כולל חיווי עם התרעה על דליפת גז.

ממה מורכבת מערכת גלאי גז מקצועית?

מערכת לגלאי גז מורכבת ממספר חלקים עיקריים אשר מאפשרים לקבל את האינדיקציה הרלוונטית לגז הנמצא במערכת הסגורה של המפעל או בית העסק שלכם. החלק הראשון הוא ברז הגז המנתק את האספקה והמעבר של הגז אל תוך המערכת. החלק השני הוא גלאי הגז המתריע על דליפה, כאשר למערכת ניתן להוסיף מערכת התרעה לכבאות האש ולמוקדי בקרה. סוג הגז יכול להיות גז בישול כמו גפ”מ או גז אמוניה הנמצא במערכות קירור וכל גז אחר אשר יכול לזהם את החמצן הנמצא בחלל המבנה שלכם. ברגע שהחמצן מזוהם על ידי סוג גז מסויים, יכולות להיווצר 2 סכנות מיידיות לכם ולעובדים שלכם – הצתה של אש או פיצוץ בגלל ריכוז גבוה של גז באוויר, או חוסר בחמצן בחלל החדר אשר יכול לגרום לשוהים במבנה לסבול מסחרחורות, קשיי נשימה, התעלפויות ובמקרים הקיצוניים אף למוות.

התקנת מערכת גלאי גז על ידי צוות מומחים

התקנה של מערכות גלאי גז צריכה להתבצע על פי תקנות מחמירות ביותר ועל ידי טכנאי גז מורשים. הניסיון בהתקנה של מערכות לגילוי גז הוא נדרש ויש צורך לעמוד בדרישות של מכון התקנים הישראלי. המערכת עוברת בדיקת איכות ותקינות קפדנית במיוחד על מנת לוודא שחיישני המערכת תקינים ויכולים לשדר את ההתרעה הנדרשת ולהפסיק את הזרמת הגז למערכת באופן אוטומטי, בעיקר כאשר מדובר על מפעלי תעשייה ובתי עסק המחזיקים במערכות גז הפעילות בכל שעות היום והלילה.

כמה עולה גלאי גז ואיך מבצעים התקנה?

אם אתם זקוקים למערכת גילוי גז מתקדמת ורוצים לדעת כמה עולה גלאי גז, מומלץ לכם לפנות לחברת אמפרוקו בע”מ כבר עכשיו ולהצטרף למאות הלקוחות של החברה המחזיקים במערכות גלאי גז מתקדמות במבנים תעשייתים ועסקיים.

תוכן עניינים

מוצרים

גלאי גז
זיהום אויר ודיגום סביבתי
ציוד מעבדתי
ציוד בקרת מיזוג אויר
הגנה על איכות הסביבה
מכשור רפואי
מכשור דיגום אויר
מכשור בקרה
עוד...

ייצור

גלאי גז סטנדרטים
גלאי גזים מותאמים אישית
מערכות לאווירה מבוקרת
עוד...

נימ

אמצעי הגנה מפני קרינה
מכשור רפואי
פיסיקה גרעינית – מכשור
עוד...

שירות

מחלקת שרות מצוידת כהלכה עם צוות מוסמך וציוד
מאושר לבדיקה/לכיול.
לפתיחת קריאה...

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן