מד חוסר חמצן

תוכן עניינים

איך בודקים רמת חמצן במפעלי תעשייה?

מפעלי תעשייה ומעבדות לפיתוח וייצור תרופות יכולים ליצור סביבת עבודה המסוכנת לעובדים, עם רמות חמצן נמוכות מהנדרש. התהליך יכול להתבצע בעקבות דליפות של גזים מסוכנים או שימוש בחומרי גלם שונים. הדרך הטובה ביותר למנוע מצבים כאלה היא באמצעות מד חוסר חמצן המספק פתרון מידי לגילוי זיהומים קיצוניים באוויר בתוך המבנה או מחוצה לו. מלבד בעיית זיהום אוויר מבחינת נשימה, ישנם גזים מסוכנים היכולים להביא לפיצוץ ובכך לסכן את המבנה של המפעל שלכם ואת העובדים גם יחד.

התקנת חיישנים לזיהוי מזהמים באוויר

איך מזהים גזים רעילים בחלל האוויר? זיהוי דליפה של גז רעיל הוא נדרש בכדי לשמור על בטיחות העובדים שלכם. באמצעות שימוש בגלאי 2O ניתן לזהות גזי ארגון וחנקן הנמצאים בסביבת העבודה שלכם או של העובדים במפעל. הגלאים יכולים לזהות מיידית את זיהום האוויר ולמעשה לספק אינדיקציה לחומרים מזהמים מבלי לזהות את החומר הספציפי מכיוון שרמת החמצן תהיה נמוכה מהרצוי. יכולות מד חוסר החמצן הן נרחבות ואף יעילות לצורך מדידה של כמות חמצן בתוך אריזות של מוצרים או מבנים חקלאיים כמו חממות. בשימוש נכון של מד לבדיקת רמות חמצן, ניתן לשפר תהליכי ייצור ולהביא לסטנדרט גבוה יותר של מוצרים ממגוון רחב של שווקי תעשייה.

שימוש במד מקצועי מחברה יבואנית

איך בוחרים מד חוסר חמצן ומה התקנות הנדרשות למתקן מסוג זה? על מנת שתוכלו לבחור את המכשיר הטוב ביותר לצרכים שלכם מבחינת שמירה על איכות האוויר או יצירת סביבת אוויר תואמת לייצור, מומלץ לכם לפנות לחברה יבואנית המספקת מוצרים איכותיים העומדים בכל התקנות הנדרשות. חברה הפועלת על פי תקן 9001ISO ומייבאת לישראל את המוצרים מחברות ייצור מוכרות וגדולות, יכולה לספק לכם את הציוד הטוב ביותר לתהליכי הייצור שלכם עם ביטחון מלא שיש לכם מוצר איכותי לבדיקת החמצן בחלל האוויר.

הזמנה טלפונית למד חוסר חמצן

להזמנה טלפונית של מד חוסר חמצן מתקדם ומקצועי, צרו קשר עם חברת אמפרוקו בע”מ המלווה מאות חברות ומפעלי תעשייה בבניית סביבת עבודה טובה יותר עבור העובדים ועבור פיתוח וייצור של מוצרים חדשים. צוות החברה זמין עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר והוא ישמח לספק לכם את מוצר באיכות גבוהה  לצרכים שלכם.

תוכן עניינים

מוצרים

גלאי גז
זיהום אויר ודיגום סביבתי
ציוד מעבדתי
ציוד בקרת מיזוג אויר
הגנה על איכות הסביבה
מכשור רפואי
מכשור דיגום אויר
מכשור בקרה
עוד...

ייצור

גלאי גז סטנדרטים
גלאי גזים מותאמים אישית
מערכות לאווירה מבוקרת
עוד...

נימ

אמצעי הגנה מפני קרינה
מכשור רפואי
פיסיקה גרעינית – מכשור
עוד...

שירות

מחלקת שרות מצוידת כהלכה עם צוות מוסמך וציוד
מאושר לבדיקה/לכיול.
לפתיחת קריאה...

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן