מד רעש ורעידות

תוכן עניינים

רעש הוא מפגע בריאותי משמעותי כאשר זה נוגע למכונות תעשייתיות. מד רעש מקצועי יכול לנטר רעשים המופקים ממכשירים ומתקנים שונים כגון צילרים, תיבות הילוכים גנריות, משאבות ספיקה, מדחסי אוויר, ציוד מכני, משאבות צנטריפוגליות, מגדלי קירור ומאווררים תעשייתיים למפעלים. ניטור הרעש הוא חשוב על מנת לדעת האם הרעש היוצא מאותם מכשירים ומכונות, יכול לפגוע בעובדים במקום או בתושבים הגרים בסביבת המפעל או המתקן. חלק מהמתקנים מחוברים למערכות אוורור וקירור בבנייני מגורים ובבנייני משרדים ולכן יש חשיבות רבה לניטור עוצמת הרעש והרעידות (או וויברציות) גם שם, על מנת לשמור על הבריאות של השוהים במקום.

מתי כדאי להשתמש במד רעש ורעידות?

השימוש במד הרעש ומד רעידות (או וויברציות) יכול להתבצע על בסיס תקופתי על מנת למדוד את הרעש ולוודא כי ישנה עמידה בתקנות לגבי מפגעי רעש סביבתיים. הבדיקה יכולה להתבצע על-ידי איש מקצוע בתחום או באמצעות העובדים בחברה שלכם לאחר שעברו הכשרה לשימוש במד הרעש בצורה אפקטיבית ונכונה וזאת על מנת להפיק את הנתונים הטובים ביותר מהבדיקה.

מד רעש מתקדם בתקנים בינלאומיים

בחיפוש אחר מד רעש ורעידות מתקדם, חשוב שתפנו לחברה מקצועית העומדת בתקן 9001-ISO לניהול איכות המוצרים בכדי שתוכלו לקבל את המוצר הטוב ביותר שיספק לכם נתונים מדוייקים בכל בדיקה ובדיקה.

הזמנת מד רעש ורעידות מחברה מקצועית

החברה המקצועית ביותר המספקת מדי רעש ורעידות איכותיים היא חברת אמפרוקו בע”מ. אנו פועלים בתחום ניטור מפגעים סביבתיים כבר קרוב ל-50 שנה ויש לנו ניסיון רב וידע עצום באחד התחומים החשובים ביותר של איכות הסביבה. צוות חברת אמפרוקו בע”מ כולל מהנדסי מערכות ומכונות מהשורה הראשונה עם ניסיון בייעוץ ומציאת פתרונות מעשיים לבעיות רעש ורעידות בתעשייה. חברת אמפרוקו בע”מ מספקת מכשור מקצועי המאפשר לכם לבצע בדיקות ניטור מדויקות למדידת רעש ורעידות מכל מכשיר או מכונה הפועלת באזורים הנדרשים לשמירה על רעש סביבתי נמוך וגם מדי רעש ורעידות אישיים להגנה על העובדים.

למידע נוסף על מדי הרעש וויברציות רעידות שאנו מוכרים, בקרו בדף מדי רעש וויברציה אישיים או בדף רעש ורעידות

ליצירת קשר עם צוות חברת אמפרוקו בע”מ, מלאו את פרטיכם בטופס הרישום כאן ונשמח לסייע לכם לבחור את מד הרעש ורעידות (או וויברציות) המתאים ביותר לצרכיכם.

תוכן עניינים

מוצרים

גלאי גז
זיהום אויר ודיגום סביבתי
ציוד מעבדתי
ציוד בקרת מיזוג אויר
הגנה על איכות הסביבה
מכשור רפואי
מכשור דיגום אויר
מכשור בקרה
עוד...

ייצור

גלאי גז סטנדרטים
גלאי גזים מותאמים אישית
מערכות לאווירה מבוקרת
עוד...

נימ

אמצעי הגנה מפני קרינה
מכשור רפואי
פיסיקה גרעינית – מכשור
עוד...

שירות

מחלקת שרות מצוידת כהלכה עם צוות מוסמך וציוד
מאושר לבדיקה/לכיול.
לפתיחת קריאה...

מאמרים נוספים
דילוג לתוכן